+38 035 240 07 08

Про компанію

Компанія «Улюблені продукти» — один з найбільших виробників, в західній Україні, смаженого насіння соняшнику та кондитерської соломки, який виробляє продукцію під торговими марками «Смажанки», «Хрумтики», «Улюблені продукти» з 2002 року.

Компанія спеціалізується на виробництві натуральних снеків. Завдяки спеціальній технології обробки сировини, нам вдається залишити все те корисне, що дає природа, а також посилити смакові властивості українських снеків.

ТМ «Улюблені продукти» — це бренд, який постійно розвивається, тому ми постійно розширюємо сфери виробництва снекової та бакалійної продукції.


Якість продукції

ТМ «Улюблені продукти» пропонує своїм споживачам натуральні продукти. Для виготовлення продукції використовується найкраща українська сировина. Також на підприємстві проходить обов’язкова сертифікація імпортованої сировини для виробництва бакалійної продукції.

 

 

Місія

Глобальна місія компанії «Улюблені продукти» полягає в забезпеченні якісними, корисними та поживними продуктами харчування своїх клієнтів для наповнення їх життя справжнім смаком і задоволенням.


Цінності

Компанію характеризують не лише продукція та послуги, які вона пропонує, але і система цінностей, якої вона дотримується.

Клієнти – основа нашого успіху.
Наш бізнес визначає клієнт. Завдання і потреби клієнта – це наші завдання і потреби.

Люди – головна цінність Компанії.

Ми завжди пам’ятаємо про те, що успіх нашої діяльності безпосередньо залежить від прагнення Людей Компанії бути найкращими у своїй галузі. Тому в Компанії ми створюємо такі умови, щоб кожен член нашої Команди міг якомога повніше реалізувати свій особистісний, інтелектуальний і професійний потенціал.

Партнери – надійність нашого бізнесу.

Ми цінуємо наших партнерів! Тому довгострокові стосунки, засновані на взаємовигідній співпраці, – це стиль нашої роботи. Ми будуємо партнерські стосунки на основі чесності, відкритості й взаємної підтримки.

Ділова репутація – запорука нашого розвитку.

Ми несемо відповідальність перед своїми співробітниками, партнерами та споживачами за якість надаваних послуг. Професіоналізм дає нам змогу бути ефективнішими й досконалішими, ніж конкуренти. Кожен з нас є професіоналом у своїй справі і цілеспрямовано працює на досягнення результату та завоювання лідерських позицій.

Розвиток – двигун нашого зростання.

Поважаючи високу цінність часу в у світі, що динамічно розвивається, ми шукаємо нові способи поліпшення якості нашої продукції і технологічних процесів. Ми відстежуємо інновації, щоб запропонувати нові та ефективні рішення.