+38 035 240 07 08

Співпраця


Дистриб’юторам

Компанія «Улюблені продукти» зацікавлена в розширені ринків збуту в Україні та за її межами.

Ми цінуємо бізнес взаємини і розуміємо, що успіх компанії напряму залежить від надійності та наполегливості її партнерів.

Ми зацікавлені у взаємовигідних стосунках, із зрозумілими умовами та перспективою розвитку.

Партнери та споживачі можуть бути впевнені в якості нашої продукції. Компанія відбирає постачальників з якісною сировиною та контролює всі етапи виробництва.
Пропонуємо взаємовигідний бізнес з надійним виробником якісної продукції з конкурентно-спроможною ціною та перспективою розвитку.

Компанія постійно впроваджує трейд-маркетинг, програми мотивації для команд торгових відділів дистиб’юторів, гнучко реагує на потреби ринку, підтримує продажі акційною продукцію, забезпечує торгівельним обладнанням та POS-матеріалами. Вчасно, оперативно та безперебійно доставляє товари до складів дистриб’юторів відповідно до погоджених замовлень.

Для обговорення деталей співпраці, залиште свої контакти у формі зворотнього зв’язку або на пошту uaupgroup@gmail.com чи зконтактуйте за телефоном: +380969167055 (Viber, WhatsApp).

 

 

Для постачальників

Запорукою успішного ведення бізнесу – вважаємо високу якість продукції. Тому, в основі наших відносин з постачальниками лежать вимоги до якості пропонованої продукції, етика ділових відносин і контрактні зобов’язання.
За час нашої діяльності, ми сформували коло постійних партнерів, проте, ми завжди готові для нових комерційних пропозицій.

Основні вимоги до постачальників:

  • Своєчасне виконання всіх домовленостей
  • Відповідальність та чесність

Комерційні пропозиції про поставки товарів (послуг) направляйте за адресою: groupupua@gmail.com тел.: 0352 400708

 

 

Вакансії

Компанія зацікавлена в постійному та динамічному розвитку. Однією із запорук такого розвитку є команда професіоналів усіх рівнів, від заготівельників сировини до національних менеджерів.

Ми пропонуємо належні умови праці, своєчасну виплату гідної зарплати, премії та компенсації, програми розвитку та навчання.

Актуальні вакансії:
– регіональний представник у Київській області
– регіональний представник у Харківській області
– регіональний представник у Житомирській області

Якщо у Вас є бажання працювати та заробляти і Ви готові долучитись до нашої команди надсилайте своє резюме за адресою: groupupua@gmail.com